Oferty pracy Gdynia

Oferta nieaktualna

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Specjalista Medyczny (leki kardiologiczne)

Link do tej oferty pracy:

2014-02-10

Data dodania

Biofarm

Pracodawca

Gdańsk, Gdynia, Sopot

Miejsce pracy

Pracuj

Opis

KLUCZOWE ZADANIA: Naukowa promocja leków kardiologicznych oraz rozwój kontaktów w środowisku lekarzy specjalistów

Oferujemy

OFERUJEMY: System pracy dla ambitnych osobowości Uznanie dla wiedzy i doświadczenia Rozwój z doświadczonym zespołem menedżerskim Nowoczesne standardy pracy Atrakcyjny pakiet medyczny i socjalny Motywacyjne zasady wynagradzania Liczy się nie tylko to co wiem, ale to co zrobię z tym co wiem.

Wymagamy

NASZE OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA: Wykształcenie wyższe Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego (w środowisku kardiologicznym) Gotowość do stałego poszerzania wiedzy zawodowej Samodzielność w osiąganiu wyznaczonych celów Silna motywacja do pracy Komunikatywność Mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy Prawo jazdy kategorii B Biegła znajomość pakietu MS Office

Kontakt

Aplikacje prosimy kierować za pomocą przycisku APLIKUJw tytule maila proszę wpisać region pracy i prawidłowy nr referencyjny.