Oferty pracy Gdynia

Oferta nieaktualna

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Koordynator ds. Sprzedaży

Link do tej oferty pracy:

2013-09-23

Data dodania

BERGEN GROUP AMIA

Pracodawca

GDYNIA

Miejsce pracy

Praca

Opis stanowiska

  • Poszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami spółki głównie na rynkach zagranicznych,
  • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez promowanie usług firmy w zakresie zadań rekrutacyjnych oraz leasingu pracowniczego,
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych z obecnymi klientami spółki,
  • Tworzenie i wdrażanie strategicznych planów sprzedaży,
  • Przygotowywanie ofert oraz prezentowanie optymalnych rozwiązań dla partnerów i klientów firmy,
  • Bezpośrednie raportowanie do Dyrektora Zarządzającego.

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • System premiowania i nagród za ponadprzeciętne wyniki,
  • Duże możliwości rozwoju,
  • Pracę w ustabilizowanej firmie z relacjami norweskimi.

Wymagamy

  • Wykształcenie wyższe  kierunkowe,
  • Minimum 4 letnie doświadczenie sprzedażowe ,
  • Mile widziana znajomość rynku skandynawskiego w zakresie sprzedaż usług pośrednictwa pracy,
  • Umiejętność przygotowywania ofert sprzedażowych oraz negocjacji,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (środowisko Windows, pakiet MS Office),
  • Dyspozycyjność i elastyczność, gotowość do częstych wyjazdów zagranicznych,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, orientacja na potrzeby klienta,
  • Samodzielność, kreatywność i samodyscyplina.

UWAGA! Znajomość języka norweskiego będzie dodatkowym atutem.

Kontakt

Osoby spełniające powyższe wymagania są proszone o złożenie listu motywacyjnego i CV wraz ze zdjęciem w biurze zarządu firmy (osobiście lub mailem) jak niżej:Bergen Group Amia sp. z o.o.ul. Batorego 2381-365 Gdyniamaciej.nowakowski@amia.plUprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.